Onze hippe naamletters zijn geen gewone houten letters. Deze naamletters kregen namelijk hun eigen lettertype. Wij noemen ze dan ook liever designletters. En het volledige alfabet is beschikbaar in 3 trendy kleuren: fel roze, turquoise en in het zwart. Een originele manier om een kinderkamer, woonkamer of keuken extra pit te geven.

De design letters zijn gemaakt uit hout, zijn 9mm dik en gelakt in verschillende kleuren. De hoogte bedraagt ongeveer 12cm en de breedte varieert in functie van de letter. De toepassingen zijn eindeloos: je kan ze gebruiken om aan de muur te kleven (met onze kleefpasta), aan een deur of gewoon in een kastje plaatsen.
Net omdat je er gemakkelijk de naam van een baby mee kan vormen zijn ze ook ideaal als geboortecadeau. Je kan trouwens een leuk accent leggen door één van de letters een andere kleur te geven. Om het geheel in stijl af te ronden vertellen we je er graag nog bij dat elke serie letters geleverd wordt in een hip zakje.

Ben je helemaal overtuigd van deze letters? Je vindt deze naamletters in onze shop onder de rubriek Fun Artikelen. De prijs bedraagt 3,95€ per letter.
Vind deze letters erg leuk. Ga binnenkort een kapstok maken en zal aan jullie denken.